Przychodnia weterynaryjna Alwet

GALERIA
KONTAKT
  •  
  • Przychodnia wet. "Alwet"
  • ul. Józefa Piłsudskiego 19
  • 76-200 Słupsk» alwet@wp.pl
  • » Tel. 59 72-201-72
  • » Tel. 606 349 838
LINKI

O Nas: 

„Myśl o przyszłości tylko wtedy, kiedy może ci ona sprawić przyjemność” cyt. Jane Austen

I nam taka myśl zawitała w maju 2009 roku , kiedy wspólnie zdecydowaliśmy się na otwarcie naszej Przychodni weterynaryjnej.

Jako że każdy z nas uwielbia swoją pracę, wizja stworzenia Przychodni, miejsca, w którym zawsze będziemy służyć radą i pomocą stała się dla nas priorytetem.

Weterynaria jest dla nas zwieńczeniem naszych marzeń, które zawsze związane były ze zwierzakami. Posiadamy ich zresztą sporą gromadkę i przez to wydaje się nam, że lepiej rozumiemy problemy naszych pacjentów i ich właścicieli.

Zapewniamy, że włożymy cale serce i całą posiadaną wiedzę, aby nasi pacjenci czuli się w naszej przychodni jako ci najważniejsi.

Lek.wet. Piotr Baran – specjalista chirurg. Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w roku 2000. W 2008 roku ukończył specjalizację z  chirurgii zwierząt i uzyskał stopień specjalisty. Obecnie zajmuje się głównie chirurgią weterynaryjną. Interesuje się ponadto rentgenologią. Wielokrotnie w ciągu roku uczestniczy w sympozjach i warsztatach z tych dziedzin.

Piotrek to mieszanka wybuchowa pozytywnie zakręconych emocji, aktywności i konsekwencji działania – to taki nasz „Dr. House” w polskim wydaniu. Udana realizacja wcześniej postawionego planu- to główne motto Piotrka.  

Lek.wet. Katarzyna Mrozek – ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w roku 2007.  Ciągle poszerza wiedzę z zakresu kardiologii. Zajmuje się również chorobami wewnętrznymi oraz profilaktyką psów i kotów. Często uczestniczy w różnorodnych sympozjach i szkoleniach/konferencjach dotyczących problematyki schorzeń zwierząt towarzyszących (psów i kotów).

Kasia to 185 centymetrów chodzącego optymizmu, niesamowity uparciuch,  która woli być nieidealną wersją samej siebie niż idealną kopią kogoś innego. Uwielbia U2.

 Lek.wet. Karolina Szeszko-Baran – ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku 2003. Szczególnym przedmiotem jej zainteresowań i hobby są zwierzęta egzotyczne i futerkowe oraz ptaki. Czynnie uczestniczy w poszerzaniu swojej wiedzy z zakresu chorób gryzoni.

Karolina, to bardzo zorganizowana, pełna energii osóbka i łakomczuch jakich mało (uwielbia słodycze ). Bardzo cierpliwa. Uwielbia  pracę w ogródku.

    Copyright © Alwet | Designed by Tomasz Chłopaś.